Partnerzy Salomon Finance

Oto wybrane instytucje, z którymi współpracujemy na płaszczyźnie kredytów, pożyczek, inwestycji oraz pozostałych usług finansowych:

  1. Hurtowy zakup mieszkań
  2. Inwestowanie w nieruchomości
  3. Prasa i portale finansowe
  4. Agencje nieruchomości, deweloperzy i rzeczoznawcy
  5. Domy maklerskie
  6. Banki
  7. Pozostałe

1. Hurtowy zakup mieszkań

razemdom

Razem Do M to grupa osób prywatnych, które łączy wspólny cel – zakup własnego mieszkania na rynku pierwotnym. Negocjując hurtowy zakup mieszkań u dewelopera, uczestnicy projektu są w stanie uzyskać bardziej atrakcyjne zniżki na zakup mieszkania, niż negocjując samodzielnie.Salomon Finance jest partnerem Razem Do M i wspomaga proces uzyskania kredytu na lepszych warunkach – „kredytu hurtowego”.

2. Inwestowanie w nieruchomości

fridomialogo-bezta

Poradnik opowiadający o skutecznym inwestowaniu w nieruchomości. Firma proponuje wsparcie w zarządzaniu wynajmowanymi nieruchomościami. Salomon Finance jest partnerem merytorycznym portalu.

3. Prasa i portale finansowe

biznes-logo-beztla

Salomon Finance jest partnerem merytorycznym portalu informacyjnego wieszjak.pl w sekcji poświęconej kredytom hipotecznym. Portal wieszjak.pl należy do holdingu INFOR PL S.A, który jest wydawcą m.in. Dziennika Gazety Prawnej oraz właścicielem wielu portali internetowych, w tym wortalu finansowego Forsal.pl.

mBrokers-300

Współpracujemy również z portalem finansowym mBrokers.pl, który został wdrożony w odpowiedzi na potrzebę poszukiwania przez polskich internautów rzetelnych informacji w zakresie wszelako rozumianych finansów. Jednocześnie portal kładzie szczególny nacisk na dostarczanie bieżących informacji z sektora gospodarki, ekonomii i polityki.

prasa-beztla

4. Agencje nieruchomości, deweloperzy i rzeczoznawcy

toscany_invest

Realizowana przez spółkę Toscany Invest inwestycja Villa Lagorai to idealny wybór przede wszystkim dla młodych rodzin z dziećmi, kupujących swoje pierwsze, niedrogie mieszkanie. Dla tych wszystkich, którzy chcą pogodzić pracę w Centrum z mieszkaniem w cichej, kameralnej i otoczonej przyrodą dzielnicy jaka jest Praga Południe. Miłośników aktywnego wypoczynku: spacerów, biegania, jazdy rowerem, tenisa i pływania, a także dla wielbicieli sielskich klimatów: śpiewu ptaków, zapachu lasu, błogiego spokoju z dala od zgiełku miasta. Jednocześnie usytuowanie głównych arterii komunikacyjnych nieopodal inwestycji pozwoli naszym mieszkańcom dotrzeć do centrum w 25 minut.

Nubo to firma z kompleksowym podejściem do nieruchomości, składająca się z trzech niezależnych, uzupełniających się wzajemnie filarów: Nubo House, Interior i Image. Mając za sobą tak różnorodne zaplecze, jesteśmy gotowi podjąć się realizacji nawet najbardziej wyrafinowanych pomysłów. Stawiamy na kompletną obsługę, poufność relacji i efektywność działania w ramach określonego budżetu.

nowe_logo1-01nowe_logo1-02

5. Banki

banki-02-beztla-nowyb-2017-300x282

banki-01-beztla-nowszy-2017-300x300

banki-03-beztla-nowyb-2017-300x156

6. Pozostałe

pozostale-beztla

sava-partners

Wszystkie nazwy oraz znaki firmowe należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.