Dla mediów

Opis Firmy

Salomon Finance jest firmą ekspercką specjalizującą się w zakresie kredytów hipotecznych. Do naszych Partnerów zaliczamy ponad 20 banków, domy maklerskie, liczne agencje nieruchomości, deweloperów, rzeczoznawców, a także multiagencje ubezpieczeniowe.

Jesteśmy pomysłodawcą, a także koordynatorem portalu eksperckiego Kredytopedia.pl, gdzie szczegółowo przedstawiamy najbardziej aktualną ofertę kredytów hipotecznych. Jest to dowód naszej transparentności i otwartości w relacjach z Klientem.

Materiały do pobrania

Kredytopedia.pl

Opis Firmy

Kredytopedia.pl jest eksperckim portalem zawierającym artykuły o tematyce kredytowej, finansowej i gospodarczej. Na stronie można sprawdzić najnowsze oferty banków, dowiedzieć się ile wyniosła ostatnia obniżka stóp procentowych i dlaczego raty kredytowe rosną mimo iż w umowie jest napisane, że są równe.

Projekt działa na bazie najlepszej wirtualnej encyklopedii – Wikipedii. Zasady funkcjonowania strony są zatem jasne i przejrzyste, ponadto, podobnie jak Wikipedia, oferujemy unikalny system edytowania danych przez samych użytkowników, co powoduje, że Kredytopedia w dużej mierze „tworzy się sama”. Portal jest regularnie aktualizowany, co gwarantuje rzetelność i fachowość.

Kontakt dla mediów

Zachęcamy do współpracy dziennikarzy i innych przedstawicieli mediów. Dysponujemy aktualnymi informacjami nt. ofert bankowych, a także na bieżąco monitorujemy zachodzące zmiany.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Janem Bijasem: